4 Przydatne aplikacje kalkulatora mocy dla smartfonów

Czas pracy baterii w smartfonach został zmniejszony ze względu na duże zapotrzebowanie na transmisję danych. Być może zauważyłeś, że Twój smartfon nie reaguje prawidłowo.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy używają smartfona do transmisji danych, to na pewno masz problem. Jest to najczęstszy problem, z którym mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Głównym powodem jest nadmierne wykorzystanie danych mobilnych.

Mówi się, że jeśli smartfon korzysta z internetu przez godzinę, to żywotność baterii zmniejszy się o 1%. Smartfon, który działa na systemie android i ma 2GB RAM będzie zużywał więcej baterii niż smartfon, który ma 1GB RAM.

Istnieje wiele aplikacji, które pomogą Ci zoptymalizować swój smartfon, ale aby uniknąć jakichkolwiek kłopotów, zebrałem kilka najlepszych aplikacji do zarządzania energią dla androida.

Aplikacja Power dla androida

Jeśli masz do czynienia z problemem niskiej baterii, to musisz zainstalować tę aplikację. Jest to doskonała aplikacja do zarządzania zużyciem baterii w smartfonie. Można łatwo zobaczyć bieżący i pozostały procent baterii i ilość danych używanych.

Smart Battery Stats

Smart Battery Stats to darmowa aplikacja, która będzie monitorować żywotność baterii i wyświetlać pozostały czas pracy baterii. Możesz zobaczyć czas, w którym bateria jest ładowana i ile danych jest używanych.

Battery Optimization

Jest to wydajna aplikacja, która pozwoli Ci zobaczyć stan baterii i pozostałą baterię. Da Ci powiadomienie, gdy smartfon będzie się ładował lub gdy zostanie włączony lub wyłączony.

Wyłączanie zasilania

Jeśli borykasz się z problemem braku możliwości korzystania z telefonu ze względu na niską baterię to musisz spróbować tej aplikacji. Otrzymasz powiadomienie, gdy poziom baterii jest niski. Można również sprawdzić pozostały czas dla baterii, aby uzyskać w pełni naładowane.

Wnioski:

Powinieneś spróbować tych czterech aplikacji, jeśli masz do czynienia z problemem niskiej baterii. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na te aplikacje, to możesz je pobrać z Google Play Store.

 

Author: auto-spa-tqs.pl