Odświeżanie elementów skórzanych – Tarnów


Skóra, którą użyto we wnętrzu samochodu m.in. do obicia tapicerki, niewątpliwie kojarzy się z wysoką elegancją i luksusem. Czar jednak pryska w momencie, kiedy te elementy są zabrudzone. Można z tym jednak łatwo zawalczyć, jeśli wiadomo, gdzie szukać pomocy.
Specjaliści z firmy TQS-RS oferują kompleksowe czyszczenie skór we wnętrzu aut, w tym siedzeń, deski rozdzielczej i wszystkich innych elementów, które zostały nimi obleczone. Jest to też materiał często ulegający zarysowaniu, dlatego też wśród naszych usług znajduje się renowacja skóry, mająca na celu maksymalne odświeżenie całego obicia. Zajmiemy się również czyszczeniem i odnawianiem powierzchni plastikowych, przywracając im połysk i estetyczny wygląd.
Wiemy, że elementy wnętrza wykonane ze skóry wymagają odpowiedniego podejścia i umiejętności. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszych klientów z Tarnowa i okolic, że usługa czyszczenia i renowacji skór w ich samochodzie została wykonana z najwyższą dbałością o ten wrażliwy na uszkodzenia materiał. – od 180,00 PLN do 230,00 PLN