CZYSZCZENIE TAPICERKI TEKSTYLNEJ + PLASTIKÓW - Tarnów


Siedzenia w samochodzie są wyjątkowo narażone na wszelkie zabrudzenia. Każdy właściciel samochodu wie, jak żmudne bywa sprzątanie go po zimie lub ulewnych deszczach. Podobne problemy pojawiają się w momencie, kiedy samochodem wozi się zwierzaka lub małe dzieci.


Teraz w Tarnowie zabrudzoną tapicerkę mogą wyczyścić profesjonaliści z firmy TQS-RS. Ich usługa obejmuje między innymi odkurzanie wnętrza pojazdu, zarówno części pasażerskiej, jak i bagażnika. Sprzątaniu podlegają wszystkie elementy środka samochodu. Proponujemy między innymi pranie siedzeń, podłóg i innych powierzchni, powleczonych tkaniną, dzięki czemu wszelkie plamy, jakie je szpeciły, zostaną skutecznie usunięte. Wraz z wypraniem tekstylnego obicia kanapy, foteli i podsufitki zmieni się zapach, a tym samym – komfort jazdy.


Do każdego z zadań podchodzimy indywidualnie – nasi klienci mogą liczyć na preferencyjne ceny, uzależnione od wielkości pojazdu i stopnia zabrudzenia, ale przede wszystkim – na idealnie wysprzątane wnętrze samochodu. – od 150,00PLN do 230,00PLN