Naprawa i polerowanie lakieru w Tarnowie


Wierzchnia powłoka samochodu jest narażona na wiele uszkodzeń natury mechanicznej – otarcia na parkingu, kamienie wylatujące spod kół innych pojazdów i wiele innych czynników mogą sprawić, że w lakierze pojawią się mało estetyczne rysy i odpryski.

Dlatego też nasi specjaliści oferują kompleksową naprawę uszkodzonego lakieru. W ramach tej usługi proponujemy profesjonalną renowację, która obejmuje szereg czynności, mających na celu usunięcie powierzchniowych rys i odprysków, powstałych na zniszczonej powłoce. Nie jest to łatwe zadanie – jednak nasz zespół nie raz musiał się mierzyć z takimi przypadkami, co daje pewność, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie.

Proponowana renowacja to nie wszystko – wykonamy bowiem też woskowanie, po którym wypolerujemy całą powłokę, dzięki czemu samochód będzie wyglądał niemal tak dobrze, jak w momencie zakupu. Jeśli więc przeszkadza Państwu uszkodzony lakier, szukacie w Tarnowie specjalistów, którzy go odświeżą i nawoskują – wybierzcie usługi firmy TQS-RS.

– od 300,00 PLN do ok 1300,00 PLN