Usuwanie zmatowień na szybach – Tarnów


Z biegiem lat szyby w samochodzie mogą ulegać zmatowieniu. Nie tylko wygląda to mało estetycznie, ale najzwyczajniej może przeszkadzać w jeździe. Dlatego też należy dbać o to, by były one odpowiednio wypolerowane.


W zadaniu tym wsparcia udzielają pracownicy TQS-RS. Jako specjaliści od auto detalingu, oferujemy profesjonalną pomoc także w polerowaniu szyb. Dysponujemy nie tylko profesjonalnymi narzędziami, dzięki którym pozbywamy się zmatowień, ale też mamy wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Dzięki naszej pracy można również skutecznie zniwelować drobne ryski, powstałe przez lata użytkowania samochodu.


Oprócz usuwania matowych plam na szybach samochodu możemy również wykonać w Tarnowie tę usługę w ramach usług budowlanych, kiedy okna wymagają doczyszczenia z pyłu i zanieczyszczeń związanych z budową. Możemy również wypolerować blaty stołów i innych mebli.


Jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że polerowanie szyb zostanie wykonane w samochodzie profesjonalnie – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. - cena: ustawiana indywidualnie.