Usuwanie odprysków z szyb samochodowych – Tarnów


Rysy i odpryski na szybach pojawiają się z różnych powodów – uderzenie kamienia lub innego cięższego obiektu może spowodować niebezpieczne dla trwałości pęknięcia. Dlatego też, jeśli się takie pojawiły, należy od razu podjąć niezbędne kroki. Nie zawsze konieczna jest wymiana szyby – czasem wystarczy wykorzystanie specjalnych materiałów, służących do wypełnienia uszkodzeń.

Prezentujemy Państwu profesjonalną usługę, jaką jest zalewanie odprysków na szybie żywicą naprawczą. Dzięki temu zabiegowi zostaje ona skutecznie utwardzona, a jej trwałość porównywalna jest niemal w 100% z wytrzymałością nowego produktu. Odpryski, które zostały zreperowane tą metodą, są niemal niewidoczne.

Tą samą techniką usuwamy również pęknięcia liniowe, jednak wytrzymałość szkła może być mniejsza, co jest uzależnione od zabrudzenia i naprężeń w szybie i w jej osadzeniu.

Chcąc więc zlikwidować odpryski na szybie, które nie tylko źle wyglądają, ale obniżają jej trwałość, zachęcamy do skorzystania z usługi ich zalewania w Tarnowie, którą świadczy firma TQS-RS. – 170,00PLN