Wady BMW E36

BMW E36 to niemiecki samochód produkowany od 1993 do 1999 roku. Silnik to 2,5 litrowy 16 zaworowy rzędowy czterocylindrowiec. Pierwsza generacja tego samochodu miała bardzo dobre osiągi i unikalny design. Ale druga generacja nie zrobiła dobrze i samochód został wycofany z produkcji w 1999 roku.

Tak więc, jeśli planujesz kupić nowe Bmw e36, musisz sprawdzić następujące rzeczy przed zakupem.

Wady

Niektórzy ludzie kupują samochód tylko dlatego, że jest to dobra oferta. Ale jeśli kupujesz używany samochód, to musisz być ostrożny. Musisz sprawdzić, czy samochód ma jakieś wady, czy nie.

Moim zdaniem, najlepszym miejscem do szukania wad jest internet. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują informacje na temat używanych samochodów. Możesz łatwo dowiedzieć się o wadach, czytając recenzje.

Więc, proponuję odwiedzić strony i znaleźć wady. Jeśli kupujesz używany samochód, to lepiej mieć inspekcję wykonaną przez mechanika.

Problemy z silnikiem i skrzynią biegów

Jest to jeden z głównych powodów, dla których druga generacja tego samochodu nie radziła sobie dobrze. Był to problem z silnikiem. Samochód był nieco powolny, a silnik był nieco ciężki.

Ale samochód był nadal dobrym samochodem i dobrą ofertę, ale jeśli masz zamiar go kupić, a następnie trzeba wiedzieć o silniku i skrzyni biegów.

Jeśli planujesz kupić używany samochód, to trzeba zapytać sprzedawcę o historii samochodu. On da ci pełną historię samochodu. Jeśli nie chcesz kupić używany samochód, a następnie trzeba iść na nowy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się artykuł o “Bmw e36 wady – Nie kupuj”. Jest to jedna z najlepszych wskazówek, które podałem. Możesz uzyskać wszystkie informacje o wadach z Internetu i nie musisz iść do mechanika.

Author: auto-spa-tqs.pl